HOME
INFORMACE
DOWNLOAD
REGISTRACE
CHEATOVÁNÍ
LINKY
KONTAKT
Technická podpora
 
MatrixWay.cz - hosting design
Spolupracující sajty
 
ABCgames.cz - PC Games
 
Abecedaher.cz - návody, cheaty, cd obaly
 
Gamespot.cz - stačí si jen vybrat
 
NFScenter.net - nejnovější informace ze světa Need for Speed
 
Oficiální stránky firmy Horacius Software, distributora programu UltraEdit pro ČR.
Reklama
 


R a d i o a c t i v e  C h e a t e r 


Radioactive Cheater - databáze cheatů a návodů. RCh je užitečná utilitka, kterou ocení snad každý. Obsahuje jednu z největších offline databází cheatů na světě. Vývojářem tohoto programu jest Radioactive Software, program je typu Shareware a je nabízen zcela zdarma. Jediné omezení je souhlas s licencí. Pravidelná mesíční aktualizace standardních databází. Dále možnost obohatit program o bonusové databáze např. cheaty na PSX, PS2, X-Box, GameCube. RCh běhá bezproblémově pod Windows, umožňuje tisk textů, volbu jazyka (CZ a SK) a má různé doprovodné funkce. K vyhledávání položek lze použít funkce Filtr nebo FullText hledání. Nabízí i funkci Poznámky, do které lze zapisovat vlastní texty nebo doplňky. Pro převod mezi číselnými soustavami slouží HEX/DEC převody. Lze nastavit vlastní písmo. Obsahuje i spousty informací: Definice cheatů, Problémy při cheatování, HEX Editace, Slovník herních pojmů, Internetové odkazy na různé herní servery, herní výrobce a distributory. Program využívá různých skinů (tvz. oblečků), které lze stáhnout na oficiální stránce programu. Součástí je přehledný Help, souhrné informace o programu i autorech, stručná historie a přehled klávesových zkratek.

Radioactive Cheater lze sehnat na oficiálních stránkách programu (www.radioactive.cz) nebo v českých herních časopisech (GameStar, Level, Score). Pomocí serveru VypalCD.cz si můžete nechat vždy aktuální verzi RCh s nejnovějšími databázemi vypálit na svoje vlastní CD.

Baner produktu Radioactive Cheater pro vaše stránky (468x60):

Radioactive Cheater - www.radioactive.cz

Ikonka produktu Radioactive Cheater pro vaše stránky (88x31):

Radioactive Cheater - www.radioactive.cz

Podrobnější informace o Radioactive Software a našich produktech lze získat přímo na adrese cheater@radioactive.czDownload:
R. Cheater 6.07

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_pconnect() in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/subdomeny/cheaty/top3.php:3 Stack trace: #0 /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/index.php(101): include() #1 {main} thrown in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/subdomeny/cheaty/top3.php on line 3