HOME
INFORMACE
DOWNLOAD
REGISTRACE
CHEATOVÁNÍ
LINKY
KONTAKT
Technická podpora
 
MatrixWay.cz - hosting design
Spolupracující sajty
 
ABCgames.cz - PC Games
 
Abecedaher.cz - návody, cheaty, cd obaly
 
Gamespot.cz - stačí si jen vybrat
 
NFScenter.net - nejnovější informace ze světa Need for Speed
 
Oficiální stránky firmy Horacius Software, distributora programu UltraEdit pro ČR.
Reklama
 

Definice cheatů

Problémy při cheatování

HEX Editace

Parametr

Slovník - Pojmy

Pokud máte problémy s hledáním cheatů, tady je stručný návod, jak na to:

Máte v podstatě dvě možnosti, jak najít požadovaný cheat. První je proklikat se seznamem her až k té požadované, tou druhou je napsání názvu hry (stačí začátek) do editačního řádku. Pokud jste neuspěli, pak:

- nejdřív zkontrolujte, jestli jsi zadal název správně

k tomu není co říct, tyhle chyby vznikají hlavně nepozorností a jedinou radou zde je ... dávat si pozor. Nebo si cheat vytisknout, protože z papíru se čte líp než z monitoru.

Taky je možné, že název hry je napsaný trochu jinak, než byste ho napsali vy - hlavně u určitého členu THE ('...hra se jmenuje THE SIMS, ale v seznamu je uvedena pouze jako SIMS ...') nebo pokud je před hrou uvedeno i jméno výrobce (MS LINKS v. LINKS, ...). Abyste nemuseli zjišťovat, jak máme název které hry napsaný v cheateru, můžete zkusit jednu z funkcí Filtr / FullTextové hledání. Efekt je prakticky stejný, jenom ho dosáhnete jiným způsobem. Zatímco ve Filtru se vypíšou všechny hry, jejichž název obsahuje zadaný shluk znaků, ve FullTextovém hledání se prohledává seznam postupně a zobrazí se vždy jenom jedna hra. Tímto způsobem by se měly chyby výše popsaného typu alespoň částečně eliminovat.

Dalším problémem může být, že hra má víc názvů, a v databázi je uveden zrovna ten druhý ... V tom případě si musíte druhý název zjistit, s tím nemůžeme blíž poradit. Většinou je ale na krabici (popř. někde ve hře) napsán i druhý název.

To samé platí i s datadiskem ke hře. Pokud zadáváte jenom jméno datadisku, zkuste napsat název i s názvem původní hry před názvem datadisku.


Další problémy se týkají samotných cheatů (odpovědi na otázky typu 'Proč mi to nefunguje ... ?')

Hlavním důvodem je zde bohužel opět nepozornost :)) Nejdřív se podívejte, pro jakou verzi je cheat určen. Např. KINGPIN: Life Of Crime má kompletní dvě sady cheatů (pro DEMO a plnou verzi pokaždé jiné), MDK má těchto sad možná ještě víc (hlavní rozdíly jsou mezi americkou a evropskou verzí). Pokud není napsáno přesně pro jakou verzi jsou cheaty určeny, znamená to, že by měly fungovat v plné verzi a MOŽNÁ budou fungovat i v demu ... :) Je samozřejmě možné, že cheaty jsou určené pro jinou verzi hry a vůbec to není napsané. V tom případě zkuste použít nejnovější patch, je možné, že autoři zabudovali cheaty až do jednoho z patchů.

Dál se pořádně podívejte, jak se cheat píše a podle toho ho zadávej do hry tak, jak je to napsané.

Nakonec je taky možné, že se chyba stala na naší straně, protože jsme cheat špatně opsali. Pokud nějakou takovou chybu najdete, budeme vám vděční za informaci jak ji opravit ...


Warning: include(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/extra/problemy.php on line 30 Warning: include(http://www.radioactive.cz/randomb.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/extra/problemy.php on line 30 Warning: include(): Failed opening 'http://www.radioactive.cz/randomb.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php70/lib/php') in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/extra/problemy.php on line 30
Download:
R. Cheater 6.07

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_pconnect() in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/subdomeny/cheaty/top3.php:3 Stack trace: #0 /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/index.php(101): include() #1 {main} thrown in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/subdomeny/cheaty/top3.php on line 3