HOME
INFORMACE
DOWNLOAD
REGISTRACE
CHEATOVÁNÍ
LINKY
KONTAKT
Technická podpora
 
MatrixWay.cz - hosting design
Spolupracující sajty
 
ABCgames.cz - PC Games
 
Abecedaher.cz - návody, cheaty, cd obaly
 
Gamespot.cz - stačí si jen vybrat
 
NFScenter.net - nejnovější informace ze světa Need for Speed
 
Oficiální stránky firmy Horacius Software, distributora programu UltraEdit pro ČR.
Reklama
 

Definice cheatů

Problémy při cheatování

HEX Editace

Parametr

Slovník - Pojmy

Protože se množí vaše dotazy, jak spouštět hru s parametrem, tak tady je jakýsi návod:

Pokud chcete spustit program s parametrem pouze jednou (nebo ne moc často), stačí do příkazového řádku napsat jméno souboru a parametr. Parametr se označuje znakem - . Do příkazového řádku potom napíšete např.

kknd2.exe -badnews
podmínkou je, že musíte být nastaveni v adresáři se souborem kknd2.exe

Pokud chcete spouštět program s parametrem častěji, není od věci vytvořit si dávkový soubor (*.bat), který můžete vyrobit v jakémkoliv textovém editoru (a uložit jako čistý text !!!). Do tohoto souboru napíšete jméno programu i parametr stejně jako v příkazovém řádku. Tento soubor musí mít příponu 'bat' a musí být ve stejném adresáři jako spouštěný program. Soubor 'kknd2cht.bat' by potom vypadal následujícím způsobem:

kknd2.exe -badnews

Poslední možnost mají k dispozici pouze nešťastníci vybavení "operačním systémem" Windows. Pokud je spouštěný program pro DOS, klikněte pravým čudlosem na myši na soubor a zvolte VLASTNOSTI. Parametr dopište na konec řádku PŘÍKAZOVÝ ŘÁDEK na kartě PROGRAM. Pokud je pro WIN, je možné, že nebude mít vytvořeného zástupce. Tohoto zástupce vyrobte tak, že kliknete pravým myšítkem na soubor a zvolte VYTVOŘIT ZÁSTUPCE. Potom opět pravým myšítkem klikněte na zástupce a parametr zapište na konec řádku CÍL. Pokud si nejste jisti, zda je daný program pro DOS nebo WINDOWS, tak vězte, že programy pro WIN mají většinou nějakou svoji ikonku :) Parametr zapisujte vždy NA KONEC řádku, nic NEMAŽTE. Parametrů můžete zadat i větší množství, stačí je oddělit mezerou, např.

'kknd2.exe -badnews -param2'

To by mohlo snad stačit, nemyslíte ?
Warning: include(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/extra/parametr.php on line 42 Warning: include(http://www.radioactive.cz/randomb.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/extra/parametr.php on line 42 Warning: include(): Failed opening 'http://www.radioactive.cz/randomb.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php70/lib/php') in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/extra/parametr.php on line 42
Download:
R. Cheater 6.07

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_pconnect() in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/subdomeny/cheaty/top3.php:3 Stack trace: #0 /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/index.php(101): include() #1 {main} thrown in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/subdomeny/cheaty/top3.php on line 3