HOME
INFORMACE
DOWNLOAD
REGISTRACE
CHEATOVÁNÍ
LINKY
KONTAKT
Technická podpora
 
MatrixWay.cz - hosting design
Spolupracující sajty
 
ABCgames.cz - PC Games
 
Abecedaher.cz - návody, cheaty, cd obaly
 
Gamespot.cz - stačí si jen vybrat
 
NFScenter.net - nejnovější informace ze světa Need for Speed
 
Oficiální stránky firmy Horacius Software, distributora programu UltraEdit pro ČR.
Reklama
 

Definice cheatů

Problémy při cheatování

HEX Editace

Parametr

Slovník - Pojmy


Informace o cheatování

Chcete znát přesnou definici cheatů? Máte problém při cheatování? Nevíte si rady při HEX Editaci? Nemůžete příjít na to, co které slovo znamená? Ještě jste nikdy nespoušteli hru s parametrem? Tak jste tu správně. Na těchto stránkách najdete několik informací, jak si poradit při cheatování a na své si přijdou i ti, kteří se rádi dozvědí něco víc.

Veškeré informace, které jsme zde použili, byli použity za souhlasu autorů programu Radioactive Cheater, serveru BonusWeb.cz a serveru Cheaty.sk .

Pokud máte nějaké informace, které by zde měly být, můžete nám je zaslat a my je zde rádi umístíme a tím pomůžete ostatním hráčům získat nové poznatky o cheatování.- přesné definice základních pojmů v cheatování (Textový cheat, Easter-Egg, HEX cheat, Uložená pozice (save), Trainer, Editor)

- problémy s hledáním cheatů (stručný návod), problémy týkají se samotných cheatů (odpovědi na otázky typu 'Proč mi to nefunguje ... ?')

- co to vlastně hex editace je a užitečný návod na hex editaci

- návod na spuštění hry s parametrem

- slovník nejpoužívanějších slov při hraní počítačových her

Download:
R. Cheater 6.07

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_pconnect() in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/subdomeny/cheaty/top3.php:3 Stack trace: #0 /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/index.php(101): include() #1 {main} thrown in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/subdomeny/cheaty/top3.php on line 3