HOME
INFORMACE
DOWNLOAD
REGISTRACE
CHEATOVÁNÍ
LINKY
KONTAKT
Technická podpora
 
MatrixWay.cz - hosting design
Spolupracující sajty
 
ABCgames.cz - PC Games
 
Abecedaher.cz - návody, cheaty, cd obaly
 
Gamespot.cz - stačí si jen vybrat
 
NFScenter.net - nejnovější informace ze světa Need for Speed
 
Oficiální stránky firmy Horacius Software, distributora programu UltraEdit pro ČR.
Reklama
 

Warning: fopen(./clanky/counter/rch60pvw): failed to open stream: Permission denied in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/counter.php on line 12 Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/counter.php on line 14 Warning: fread() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/counter.php on line 16 Warning: fseek() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/counter.php on line 20 Warning: fputs() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/counter.php on line 36 Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/counter.php on line 37 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/counter.php on line 38
04.01.2004 - Kafka Bohumil ml. - boros@radioactive.cz
Radioactive Cheater 6.0 - preview
Takže jsem pro Vás připravil takový malý pohled na připravovaný Radioactive Cheater 6.0, seznámení s novinkami a rozdíli oproti stávající verzi.

Jistě jste zaznamenali velké průtahy s vydáním nové verze, ale stále se nám nedostává tolik času, jak bychom si představovali. Každopádně vánoční svátky nám umožnili hodně pokročit a jít do finiše, takže výsledkem by mělo být vydání RCh 6.0 dne 14.01.2004, tedy v den třetího výročí oficiálního vzniku Radioactive Cheateru. Doufejme :)

Podstatné novinky, kterých se dočkáte v RCh 6.0 a rozdíli oproti RCh 5.0 se pokusím schrnout do několika bodů. Vše se zde nedozvíte, takže si počkete.

+ Info o databázi - jakýsi úvodník, editorial, slova autora databáze. Každá databáze svůj. Autor db píše obsah. Proměnlivý s každým updatem db.

+ Spouštění s parametrem - funkce umožňuje spustit hru se zadaným parametrem. Využití pro méně zkušené.

+ Hledání v online verzi - přímo z programu lze vyhledávat zadané řetězce v online verzi RCh (Cheaty.Radioactive.cz). Na výběr všechny db z online verze. Vyžaduje připojení k internetu.

+ Info news - umožňuje zjistit vydání nové verze, nového updatu. Vyžaduje připojení k internetu.

* Nový formát databází
* Nové bonusové databáze
* Vetší podpora internetu

Závěrem bych asi řekl, že by jste neměli očekávat převratné změny oproti RCh 5.0, bude se spíše jednat o nadstavbu této verze, ale zase jsme o něco dále. Všechno co by jsme si představovali se nám v této verzi nepodařilo realizovat, takže spoustu nápadů nám stále zůstává pouze na papíře, ale nezoufejte, co není, může být a tato verze přeci není konečná.

Diskuze k článku - Radioactive Cheater 6.0

Warning: include(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/rch60pvw.php on line 37 Warning: include(http://www.radioactive.cz/randomb.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/rch60pvw.php on line 37 Warning: include(): Failed opening 'http://www.radioactive.cz/randomb.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php70/lib/php') in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/rch60pvw.php on line 37
Download:
R. Cheater 6.07

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_pconnect() in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/subdomeny/cheaty/top3.php:3 Stack trace: #0 /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/index.php(101): include() #1 {main} thrown in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/subdomeny/cheaty/top3.php on line 3