HOME
INFORMACE
DOWNLOAD
REGISTRACE
CHEATOVÁNÍ
LINKY
KONTAKT
Technická podpora
 
MatrixWay.cz - hosting design
Spolupracující sajty
 
ABCgames.cz - PC Games
 
Abecedaher.cz - návody, cheaty, cd obaly
 
Gamespot.cz - stačí si jen vybrat
 
NFScenter.net - nejnovější informace ze světa Need for Speed
 
Oficiální stránky firmy Horacius Software, distributora programu UltraEdit pro ČR.
Reklama
 

Warning: fopen(./clanky/counter/akt09-04): failed to open stream: Permission denied in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/counter.php on line 12 Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/counter.php on line 14 Warning: fread() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/counter.php on line 16 Warning: fseek() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/counter.php on line 20 Warning: fputs() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/counter.php on line 36 Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/counter.php on line 37 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/counter.php on line 38
24.12.2004 - Kafka Bohumil ml. - boros@radioactive.cz
Co nového v aktualizaci - 09/2004
Tak po třech týdnech jsme tu zase s novým updatem a jedná se o Vánoční speciál. To aby jste neřekli, že na Vás nemyslíme :)

Protože tento update dělí od toho předchozího málo času, přichystali jsme 20 nových cheatů. Ale nezoufejte, pač další update je už za dveřmi. Celkem PC Cheaty (20/4400) a PC Návody (5/375), takže pětka nových návodů.

S tímto updatem jsme také nahráli verzi programu 6.07, kde proběhli drobné změny, které nemají vliv na běh programu, ale pokud máte rádi aktuální věci, určitě si ho sosněte.

Jinak jste si asi všimli menších změn na úvodní stránce, kde se objevily odkazy na online databáze a také přibyla anketa. V anketě můžete zanechat svůj názor na položenou otázku. Aktuálně se ptáme, jestli je nutné vydat novou verzi RCh. Jsem na Vás zvědavej.

Rozhodl jsem se, že vydáme další bonusovku, tak sledujte webík a hned jak se tam objeví, tak berte všema deseti.

Update bonus databází probíhá průběžně v měsíci, takže zde uvádím jejich aktuální stav: PlayStation (20/290), PlayStation 2 (20/250), X-Box (10/100), GameCube (10/100), GameBoy Advance (10/115), GameBoy Color (15/125), Vtipy (80/680).

Online verze RCh je aktualizovaná, takže 5 online databází je nabušená vším co je u Radioactive dostupné. Skiny jsou také průběžně doplňovány, ale delší dobu nic nepřibylo, prostě nejsou žádne nové :). Ale pokud by měl někdo zájem si změnit vzhled RCh, skiny najdete na stránce DOWNLOAD.

Updaty stahujte na stránce DOWNLOAD.


Warning: include(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/akt09-04.php on line 37 Warning: include(http://www.radioactive.cz/randomb.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/akt09-04.php on line 37 Warning: include(): Failed opening 'http://www.radioactive.cz/randomb.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php70/lib/php') in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/akt09-04.php on line 37
Download:
R. Cheater 6.07

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_pconnect() in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/subdomeny/cheaty/top3.php:3 Stack trace: #0 /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/index.php(101): include() #1 {main} thrown in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/subdomeny/cheaty/top3.php on line 3