HOME
INFORMACE
DOWNLOAD
REGISTRACE
CHEATOVÁNÍ
LINKY
KONTAKT
Technická podpora
 
MatrixWay.cz - hosting design
Spolupracující sajty
 
ABCgames.cz - PC Games
 
Abecedaher.cz - návody, cheaty, cd obaly
 
Gamespot.cz - stačí si jen vybrat
 
NFScenter.net - nejnovější informace ze světa Need for Speed
 
Oficiální stránky firmy Horacius Software, distributora programu UltraEdit pro ČR.
Reklama
 

Warning: fopen(./clanky/counter/akt07-03): failed to open stream: Permission denied in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/counter.php on line 12 Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/counter.php on line 14 Warning: fread() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/counter.php on line 16 Warning: fseek() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/counter.php on line 20 Warning: fputs() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/counter.php on line 36 Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/counter.php on line 37 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/counter.php on line 38
03.07.2003 - Kafka Bohumil ml. - boros@radioactive.cz
Co nového v aktualizaci - 07/2003
Máme tady léto a s ním první letní update pro naši utilitku. Po měsíci, kdy jsem vás informoval touto cestou o "jarním" updatu, se u RCh objevilo malé překvapení, takže si v tomto článku shrneme vše podstatné - od nového updatu, přes nový projekt až po další update.

V této aktualizaci (07/2003) najdete 50 nových cheatů a 10 nových návodů. Celkem PC databáze obsahují již 3880 cheatů a 285 návodů. UpDate stahujte na stránce DOWNLOAD. Pro aplikováni databází použijte položku "Nastavení --> Aktualizace --> Nahrát novou databázi" nebo databáze rozbalte do adresáře "Data".

Podrobnější informace o nových položkách: mezi 50 nových cheatů jsme zařadili např.: Deer Hunter 2003: Legendary Hunting, Glory Zone, Mean Streets, Might & Magic 9, Premier Manager 2002/2003, The Elder Scrolls 3: Bloodmoon ... a další jistě zajímavé hry. Pokud se jedná o návody, tak mezi desítkou nových najdete návody na tyto hry:

American Conquest
Dune 2
King's Quest 1: Quest For The Crown
King's Quest 2: Romancing The Throne
ONI
Sim City 4
Star Wars: Rebellion
The Watchmaker
Urban Chaos
Vietcong

Pokud máte zájem o konkrétní návod nebo cheat, který se v našich databázích nenalézá, jednoduše si o něj napište pomocí našeho formuláře na stránce DOPISY. Pokud se jedná o aktualizaci bonusových databází, tak sledujte www.radioactive.cz, kdykoliv se na stránkách může objevit update nebo úplně nová databáze. Aktuální stav bonusových databází: PlayStation (180), PlayStaion 2 (180), X-Box (60), GameCube (60), Vtipy (330).

Teď k tomu překvapení, které jsme slibovali minulý měsíc. Věrným fanouškům našeho programu jistě neuniklo, že na adrese Cheaty.Radioactive.cz jsme spustili online verzi našeho programu. Najdete tam všechny databáze cheatů z našeho programu. Aktualizaci tohoto projektu budeme provádět vždy s malým zpožděním oproti offline verzi, ale ve vyjimečných případech, například když se objeví nějaká "super" hra, cheat přidáme hned jak ho získáme. Snad tento online projekt vítáte a doufáme, že ho budete navštěvovat. Na online verzi se podílí i informační server MemoPage.cz, za což mu děkujeme.

Závěrem připomínám, že další update standardních databází bude první týden v červenci (08/2003).

Diskuze k článku - Co nového v aktualizaci - 07/2003
Warning: include(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/akt07-03.php on line 35 Warning: include(http://www.radioactive.cz/randomb.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/akt07-03.php on line 35 Warning: include(): Failed opening 'http://www.radioactive.cz/randomb.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php70/lib/php') in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/clanky/akt07-03.php on line 35
Download:
R. Cheater 6.07

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_pconnect() in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/subdomeny/cheaty/top3.php:3 Stack trace: #0 /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/index.php(101): include() #1 {main} thrown in /DISK2/WWW/radioactive.cz/www/subdomeny/cheaty/top3.php on line 3